דף הבית שאלות נפוצות נקודות מכירה קנו אפי-נו עכשיו! דגמים ומחירים קניה קבוצתית פורום

מדריכת הכנה ללידה / דולה יקרה

אפי-נו ישראל רוצה לעזור לך לקדם את נושא מניעת חתך החיץ בקרב הנשים המגיעות אליך לפני הלידה אם במסגרת קורס קבוצתי, פרטי ואם במסגרת התקשרות של ליווי ללידה.

לצורך כך, אנו שמחים להעמיד לרשותך מספר מאמרים וחמרי עזר להדרכה, באמצעותם תוכלי להציע ללקוחות שלך מפגש ייחודי בנושא מניעת חתך חיץ בלידה. כמו כן אנו מציעות לך להדגים בפני לקוחותיך את האפי-נו כדי לתת בידיהן מידע נרחב ככל האפשר אודות האפשרויות העומדות בפניהן לקראת הלידה.

לקבלת מכשיר הדגמה אנא פני אלינו באמצעות הקישור 'צור קשר' שבתחתית העמוד. המכשירים ניתנים לפי זמינות, ולפי נפח החשיפה של המדריכה/דולה.בנוסף, לעיתים אנו (רותי קרני הורוביץ ואילנה שמש היבואניות), מגיעות בעצמנו כדי להדגים את השימוש ולהרצות בנושא מניעת חתך חיץ בלידה והשימוש באפי-נו בפני קבוצות .

למענך, מרוכזים באתר זה חמרים רבים אותם תוכלי להוריד לצורך הכנת הרצאה מרתקת או פשוט להעבירם כדפי מידע ללקוחות שלך.

אם ברצונך להיעזר בחומר שבאתר לצורך בניית שיעור המיוחד לנושא מניעת החתך, שכה מטריד, ובצדק רב יש לומר, את מי שעומדות לפני לידה ובמיוחד אם זו לידה ראשונה עבורן, אנא הדפיסי מהקישורים שבסרגל הניווט הימני את המאמרים: עיסוי פרינאום, מניעת חתך חיץ, תכנית לידה, איך הומצא האפי-נו ומתוך 'מחקרים והורדות' את הפוסטר המיוחד (שני חלקים) שבעזרתו תוכלי ללוות את הסבריך בתמונות נעימות ומרתקות. .

בנוסף, וכדי להקנות ללקוחותיך מידע חשוב ובעל ערך לשמירת בריאות רצפת האגן שלהן, אנו ממליצים לך להדפיס עבורן את המאמר אודות שיקום רצפת האגן לאחר לידה, לקריאה בזמנן החופשי שלפני הלידה.

לנוחותך, הפוסטר מגיע בשני גדלים, כך שניתן להדיסו הן במדפסת ביתי ועל ניר סטנדרטי בגודל A4, והן על ניר A5. אם תרצי, תוכלי לקבע את הפוסטר באמצעות שירות למינציה ולצרפו לתיק עזרי ההדרכה שלך.

אם הקבוצה שלך מונה למעלה מעשרה זוגות משתתפים, תוכלי לעניין אותם ברכישה מרוכזת ולהרוויח עמלה כמפורט במאמר 'דרושים' בקישור שבתפריט הימני, או לתת ללקוחותיך ליהנות בעצמם מההנחה שברכישה קבוצתית. מידע בקישור בתפריט העליון ' רכישה קבוצתית' .

בנוסף, כאמור, מדי פעם אנו מגיעות לתת הרצאות אורח בקורסים רבי משתתפים ובכנסים. המדריכה מרוויחה שעה ללא חובות פרונטליים, והקבוצה מרוויחה מידע מקצועי וחיוני מפי מדריכה להכנה ללידה/מיילדת והחלפה מרעננת של האוירה. נשמח לדבר. את מוזמנת לפנות אלינו באמצעות הקישור 'צור קשר' שבתחתית עמוד זה.


כל הזכויות שמורות © לאתר אפי-נו ישראל | תקנון ותנאי שימוש | הריון לידה והורות | קורס דולות | לידות בית | צור קשר