דף הבית שאלות נפוצות נקודות מכירה קנו אפי-נו עכשיו! דגמים ומחירים קניה קבוצתית פורום

להבין את העקרון - הכדור שבתוך הבלון

כדי לתפעל את בלון האפי-נו בצורה הטובה ביותר ולהשיג ממנו את מירב התועלת - דהיינו סימולטור של לידה, כדאי להבין את הדרך שבה אמור הבלון לפעול על שריריי רצפת האגן שלך.

נפחי את הבלון כשהוא מחוץ לגוף עד שיגיע לגודל ראש תינוק (היקף של כ-32 ס"מ. התבונני בדינמיקה של הניפוח. תבחיני שבתחילה הבלון נמצא בצורת בוטן כשאינו מנופח, ועם הניפוח הוא מאבד את צורתו המקורית ומקבל צורת אגס או חציל.

כשהבלון מנופח, דמייני כדור עגול הנמצא בתוכו. הכדור הדמיוני נמצא מן הסתם בחלק שקרוב לבסיס הבלון, באותו האזור שרחוק מהחיבור שבין הבלון לצינור הניפוח.

אותו כדור דמיוני, המדמה את ראש התינוק, לוחץ בלידה ובזמן אימון נכון, מבפנים החוצה על פתח הנרתיק. במילים אחרות, הכדור הוא שצריך ללחוץ מתוך הנרתיק כלפי פתח הנרתיק החוצה. בדיוק כפי שראש התינוק יעשה בלידה. השוני הוא במיקום הצוואר של התינוק. בלידה האמיתית שלך הצוואר של התינוק יימצא בעומק הנרתיק בזמן השלב השני של הלידה, לקראת ההכתרה, ואילו בזמן האימון בבלון האפי-נו, ה'צוואר', דהיינו החלק של הבלון הקרוב יותר לחיבור עם הצינורית, נמצא מחוץ לנרתיק.

למעשה, היה מצוין לו יכולנו להתאמן בבלון שהוא בעל צורה כדורית ולצייר עליו עיניים ואף כדי למקם אותו כך שידמה לידה. מטעמים פיסיקליים, אנו נעזרים בבלון, וסומכים עליך שתוכלי להבין היכן נמצא אותו כדור דמיוני, המדמה את ראש התינוק בלידה.

בין אם הדברים ברורים או לא, עלייך להצמד להוראות השימוש ככתבן. מילוי דקדקני אחריהן ייתן לך את התוצאות הטובות ביותר.

אם יש לך שאלות נוספות, אל תהססי לפנות לשירות התמיכה הטלפוני שלנו בכל עת, כולל שבתות וחגים. רותי קרני הורוביץ 03-5222427 052-8374237


כל הזכויות שמורות © לאתר אפי-נו ישראל | תקנון ותנאי שימוש | הריון לידה והורות | קורס דולות | לידות בית | צור קשר