דף הבית שאלות נפוצות נקודות מכירה קנו אפי-נו עכשיו! דגמים ומחירים קניה קבוצתית פורום

אפי-נו והשימוש בו לאחר לידה לצורך חיזוק ושיקום רצפת האגן


האפי-נו הוא מכשיר בעל טווח תפוגה גדול. מרגע שקנית אותו, בוודאי בשלהי ההריון הראשון שלך, יש לך כמעט כחמש שנים כדי להשתמש במכשיר, עד שהוא פג תוקף. אם קנית את המכשיר הכולל מד-לחץ, תרצי בוודאי להתאמן בו לחיזוק ושיקום רצפת האגן מיד לאחר תום תקופת משכב הלידה.

הטוב ביותר יהיה לקבוע תור לאבחון אצל פיזיותרפיסטית אורוגינקולוגית שתאבחן את מצב רצפת האגן שלך לאחר הלידה, ולהתאמן לפי המלצתה ותחת הדרכה צמודה שלה. מאחר שהתורים אל הפיזיותרפיסטיות ארוכים, כדאי לך לנצל את הימים הפנויים יחסית של סוף הריון, ולשריין לעצמך תור מבעוד מועד. חשבי זאת כך: ששה שבועות לאחר מועד הלידה המשוער שלך והלאה.

ההמלצה להבדק אצל פיזיותרפיסטית בנוסף על בדיקת גינקולוג, נובעת מכך שנושא שיקום רצפת האגן בארץ אינו מפותח ונפוץ דיו, ולמרבית הצער, רופאים רבים אינם יודעים לאבחן עדיין צניחות נרתיק קלות בדרגה של 1-2 שהן חלון ההזדמנויות הטוב ביותר לשיקום רצפת האגן באמצעי עדין ובלתי כירורגי דוגמת האפי-נו.

בצרפת לדוגמא, שם זוכה הנושא למודעות רחבה ולבשלות ציבורית, מסתייעות כשמונים אחוזים מהנשים לאחר לידה בהליך של שיקום רצפת האגן שלהן. כלומר, אפילו אפ הרופא שלך יודע לאבחן מצוין צניחה קלה, הוא עשוי לחשוב שהיא תשתקם בעצמה, וחבל, כאמור, משום שבדיוק זו ההזדמנות להגביר את הסיכוי של רצפת האגן שלך להשאר חזקה ובריאה לאורך שנים.

כדי להשיג את המיטב, בצעי את האימון לפי ההוראות שקיבלת עם המכשיר ושזמינות באתר, קישור 'הוראות שימוש' מסרגל הניווט הימני, ושלבי ביקורים אצל הפיזיותרפיסטית האורוגינקולוגית שלך לביקורת.
המידע רב ערך בנושא שיקום רצפת האגן וחיזוק רצפת אגן בלידה, לאחר לידה, והטיפול בבעיות של דליפות שתן, תוכלי למצוא באתר הישראלי לרצפת האגן


כל הזכויות שמורות © לאתר אפי-נו ישראל | תקנון ותנאי שימוש | הריון לידה והורות | קורס דולות | לידות בית | צור קשר