דף הבית שאלות נפוצות נקודות מכירה קנו אפי-נו עכשיו! דגמים ומחירים קניה קבוצתית פורום

עדות אישית מאת סיון נבות, פיסיותרפיסטית אורוגינקולוגית, מומחית בשיקום רצפת האגן, מדריכה להכנה ללידה, ואם ל-2


על האפינו – מתוך חווייתי האישית כפיזיותרפיסטית בשיקום האורוגינקולוגי, וכמדריכת הכנה ללידה, אני נוהגת לנסות בעצמי כל פטנט ומכשיר המשמש אותי בעבודתי. לקראת לידתי השניה, החלטתי להשתמש במכשיר האפי-נו שעד עתה המלצתי עליו כפיזיותרפיסטית. הידע הספרותי שהיה ברשותי קבע כי האפי-נו מקצר את השלב השני בלידה ומפחית משמעותית את הצורך בשימוש בחתך חייץ.

היום, שנתיים לאחר הלידה, אני יכולה לאמר בפה מלא כי האימון עם האפי-נו היווה כלי עזר משמעותי להתנהלותי בלידה. בעזרתו למדתי הלכה למעשה את ההרפיה הנדרשת בשרירי רצפת האגן בשעת לידה ואת אופן ביצוע ותזמון הלחיצה נכונה. בזכות המיומנות בלחיצה יעילה, שרכשתי בסיוע האפי-נו, יכולתי לשחזר לחיצה יעילה, גם תחת אלחוש אפידורלי, ולסיים את הלידה תוך מס' בודד של לחיצות.

מנסיוני כמדריכת הכנה ללידה אני חושבת ומאמינה, כי האימון עם מכשיר האפי-נו מאפשר תרגול חווייתי משלים, איכותי ובעל תוצאות, הודות להיזון החוזר שנותן המכשיר. תרגול זה מאפשר ליולדת להכיר טוב יותר ולעבוד נכון יותר עם שרירי רצפת האגן שלה, וביחד עם החומר התיאורטי והמעשי הנלמד בקורס ההכנה ללידה, מהווה הכנה מצויינת ללידה . מן הניסיון הקליני אני רואה הבדל משמעותי ברצפת האגן בין נשים שהשתמשו במכשיר ובין נשים שויתרו על השימוש.

תרגול שרירי רצפת האגן לפני הלידה ולאחריה, ידידותי וברור הודות להיזון החוזר שמאפשר האפי-נו והופך את ההשקעה במכשיר להשקעה לטווח ארוך.

לסיכום, מניסיוני האישי והמקצועי, אני יכולה לאמר, כי האפי-נו משיג תועלת משמעותית בהגדלת המודעות לעבודה נכונה עם שרירי רצפת האגן בהריון, לקראת לידה ואחריה.

*סיון נבות היא פיסיותרפיסטית מוסמכת, מומחית בשיקום רצפת האגן, מדריכה להכנה ללידה ומדריכת חדר כושר


כל הזכויות שמורות © לאתר אפי-נו ישראל | תקנון ותנאי שימוש | הריון לידה והורות | קורס דולות | לידות בית | צור קשר